Könyvelői állás Budapesten

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekönyvelő
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
UtcaFehérvári út 85.
E-mail címallas@hungast.hu
Webcímhttps://www.hungast.hu/karrier/314

Bővebb információ

Miért jó nálunk dolgozni?

Stabil, megbízható, több mint 20 éves múlttal rendelkező cégcsoport tagja lehetsz,
Jogszabályi változások esetén nem maradsz egyedül azok megfelelő értelmezésével és gyakorlati használatával, ehhez erős szakmai háttértámogatást biztosítunk,
Támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet egyensúlyát,
Versenyképes fizetési csomagot kínálunk,
Kényelmes, könnyen megközelíthető irodában.
Milyen feladatok várnak Rád?

Szállítói számlák könyvelése,
Banki, pénztári tranzakciók ellenőrzése,
Tárgyi eszközökkel kapcsolatos feladatok,
Bérfeladás könyvelése és ellenőrzése,
Készletmozgások könyvelése és ellenőrzése,
Nyilvántartások, analitikák vezetése, egyeztetése,
Főkönyvi egyeztetés, hó végi zárások elvégzése,
Adó-, és egyéb bevallások készítése, benyújtása, adófolyószámlák egyeztetése,
KSH adatszolgáltatások készítése, benyújtása,
Aktív részvétel az éves zárásokban, könyvvizsgálatokban,
Beszámolók elkészítése, és feltöltése,
Egyéb ad-hoc számviteli feladatok.
Milyen feltételek szükségesek ahhoz, hogy a munkatársunk legyél?

3-5 év mérlegképes releváns, teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat,
Számviteli- és adószabályok naprakész ismerete.
Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság,
Pozitív szemlélet, energikus és lendületes munkavégzés,
Fejlett problémamegoldó képesség,
Gyors, precíz, önálló munkavégzés,
Együttműködésre és csapatmunkára való készség,
Magabiztos MS Excel tudás.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha:

Rendelkezel cégcsoportnál szerzett gyakorlattal,
SAP SBO vállalatirányítási rendszer ismerete,
Előnyt jelent a regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.
HA SZERETNÉL A CSAPATUNK TAGJA LENNI, várjuk szakmai önéletrajzod a bérigényed megjelölésével az allas@hungast.hu e-mail címre.