Környezetvédelmi mérnök

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekörnyezetvédelmi mérnök
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Nemzetközi fuvarozó cég Környezetvédelmi mérnököt keres Budapestre.

Feladatok
• Környezetvédelmi és környezetirányítása eljárások, szabályzatok, utasítások felülvizsgálata, módosítása
• Környezetvédelmi alapbejelentés és változásjelentések elkészítése
• Éves és negyedéves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése és benyújtása a hatóság részére
• Engedélyek folyamatos figyelemmel kísérése, felülvizsgálata és az ezzel kapcsolatos ügyek intézése
• Környezetvédelmi mérések szervezése, ütemezése és lebonyolítása
• A telephelyeken keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladékok megfelelő tárolásával, gyűjtésével, szállításával és kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
• Telephelyek és raktárak rendszeres környezetvédelmi ellenőrzése
• Hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
• Adatszolgáltatás, nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
Elvárások
• Okleveles környezetmérnök, környezetkutató, agrármérnök, biológus, ökológus végzettség
• 3-4 Éves szakmai tapasztalat
• Angol nyelvtudás aktív ismerete szóban és írásban
• „B” Kategóriás jogosítvány (a telephelyek látogatásához pool autót biztosítunk)

Előnyt jelent
• A munkavédelmi, munkabiztonsági tervezési gyakorlatban nemzetközileg elfogadott szabványok, irányelvek ismerete
• Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkaviszony
• Tömegközlekedéssel megközelíthető munkahely
• Kedvezményes egészségügyi vizsgálatok a Wáberer Medical Centernél
• Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.