Labortechnikus gyakornok álláshirdetés Székesfehérvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéselabortechnikus gyakornok
Munka jellegeDiákmunka
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Webcímhttps://opuswork.eu/
Egyéb elérhetőségirodaszfv@opuswork.eu

Bővebb információ

Labortechnikusi gyakornok – Székesfehérvár

Labortechnikus gyakornok állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező labortechnikusi gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
• keresztcsiszolat minta előkészítés
• komponens forraszthatósági tesztek végzése
• riportok előkészítése
• feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton;
• Heti 2 munkanap vállalása;
• Legalább fél-egy év vállalása;
• MS Office felhasználó szintű ismerete;
• Angol alap szintű nyelvtudás;
• Monotonitástűrés

Amit kínálunk:
• Releváns szakmai tapasztalat
• Multinacionális környezet
• Versenyképes gyakornoki bérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.