Lakatos munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéselakatos
MegyePest megye
Település neveVác
UtcaDeákvári fasor 10.
E-mail címhr@naszalytej.hu
Egyéb elérhetőség06-27-501-236

A Naszálytej Zrt. Váci üzemébe keressük új munkatársunkat Lakatos pozícióba.

Főbb feladatok:
– A gyártáshoz, csomagoláshoz, energiaellátáshoz és karbantartáshoz szükséges gépek, berendezések átvizsgálása, a napi karbantartás elvégzése a karbantartási utasítás szerint, tisztaságának ellenőrzése.
– A művezető által meghatározott egyéb javítási és karbantartási feladatok elvégzése
– A szükséges anyagok átvétele, beépítése vagy raktárra adása
– A hulladékok és veszélyes hulladékok megfelelő kezelése
– A berendezés, gép javításáról felettese értesítése
– Az üzemzavarok gyors elhárítása
– A karbantartások elvégzésének az erre készült nyomtatványon történő dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Szakirányú középfokú végzettség
– Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
– 12 órás, két műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Előny:
– Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
– AWI hegesztői tapasztalat

Amit kínálunk:
– Stabil, hosszú távú munkalehetőség
– Tervezhető munkarend, mellette sok szabadidő
– Támogató környezet
– Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
– Versenyképes jövedelem
– Egyéb juttatások
– Utazási hozzájárulás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai pályázatát a hr@naszalytej.hu email címre küldje el számunkra.