Lakatos/szerelő csónaképítés, Németország

Várható keresetBruttó órabér + pótlék (munkaóra/munkanap): 14,01 €/óra + 40 € pótlék.
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéselakatos/szerelő csónaképítés
OrszágNémetország
E-mail címmunka@silverhand.eu

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei váltottak jobb munkahelyre. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

Lakatos/szerelő csónaképítés

Nyelvi szint: német min. B1
Munkakezdés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Drochtersen

Feladatok: A „lakatosok” beszerelik a motorokat, a hozzájuk tartozó hajtásláncot, az üzemanyagrendszert és a kapcsolódó hidraulikát, valamint egyéb mechanikai alkatrészeket a hajókba, és üzembe helyezik a rendszereket.

Követelmények: A munka jó kézügyességet és nagyon lelkiismeretes munkavégzést igényel Az ezen a területen dolgozók jellemzően autószerelők vagy mezőgazdasági gépszerelők. Pontosság, megbízhatóság, elkötelezettség, alapvető ismeretek: Hajóépítés

Bruttó órabér + pótlék (munkaóra/munkanap): 14,01 €/óra + 40 € pótlék.
Szállás ( munkavállaló által fizetett): kb. 450 – 500 €

“B” kategóriás jogosítvány szükséges