Lézergépkezelő – Csót

Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéselézergépkezelő
MegyeVeszprém megye
Település neveCsót
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Gepkezel-Csot

Ipari és üzleti berendezéseket gyártó partnercégünk részére keresünk LÉZERGÉP KEZELŐ munkatársakat.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– Lézervágó gépeket szolgálsz ki nyersanyaggal
– Lézervágó berendezéseket kezelését és karbantartását végzed a megadott dokumentációk és betanítás szerint
– Értelmezed a különböző műszaki dokumentációkat

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Termelési vagy gyártó környezetben szerzett tapasztalatod van
– Jó kézügyességgel rendelkezel
– Vállalod a több műszakos munkavégzést, illetve esetenként a hétvégi munkavégzést
– Tanulási hajlandósággal rendelkezel

Mit kínálunk?
– Határozatlan idejű munkaszerződést
– Képzéseket, fejlődési lehetőséget
– Alapbéren felüli juttatást: teljesítményarányos mozgóbér, jelenléti bónusz: bruttó 20.000 Ft, műszakpótlék, túlórapótlék, bejárási támogatás vagy ingyenes céges buszjárat, cafeteria

Előny
– CNC-forgácsoló végzettséggel rendelkezel

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
– 2 műszakos munkarend
– Segítőkész kollégák
– Bruttó 60.000 Ft munkatárs ajánlási bónusz