Logisztikai gyakornok_raktár – Szfvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéselogisztikai gyakornok_raktár
Munka jellegeDiákmunka
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodaszfv@opuswork.eu

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező Logisztikai gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:
Feladatok:
– Raktár kiszállítási terület adminisztratív támogatása;
– Business Unit logisztika és raktárlogisztika közötti kapcsolattartás;
– Kiszállítási kiírások rendszerezése;
– Raktározási, anyagáramlási folyamatok támogatása.
Téged keresünk, ha:
– Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton (preferáltan gazdasági területen)
– Legalább heti 2,5 nap munkát tudsz vállalni (minimum 2 nap fizikai jelenlét, fél nap home office)
– Magabiztos, erős Excel ismerettel rendelkezel
– Érdeklődsz logisztika és raktározás után
– Önálló és találékony vagy.
Amit kínálunk:
– Releváns szakmai tapasztalat
– Multinacionális környezet
– Versenyképes gyakornoki bérezés
– Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.