Mechanikus karbantartó

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésemechanikus karbantartó
MegyeJász-Nagykun-Szolnok megye
Település neveTörökszentmiklós
UtcaSzőlőhátulja dűlő 2.

Bővebb információ

Marnevall Zrt.
A Marnevall Zrt. Hajdú-Bihar megye egyik legnagyobb élelmiszeripari vállalkozása, amely panírozott, gyorsfagyasztott termékek előállításával foglalkozik.
Várjuk műszaki területre munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatok:
Élelmiszeripari berendezések tervszerű karbantartásának elvégzése illetve váratlan meghibásodások elhárítása.
Termékváltás során adódó gyártósori összeállítások, gépbeállítások elvégzése
Műszaki támogatás a gyártósorok üzemeltetésében
Gépek folyamatos megfelelő, működésének biztosítása
Aktív részvétel estleges műszaki átalakítások, újítások készítésében
Műszaki dokumentációk kezelése
Élelmiszeripari előírások betartása
Foglalkoztatás jellege:
többműszakos (3 műszak);
teljes munkaidő.
munkavégzés helye: 5200 Törökszentmiklós, Szőlőhátulja dűlő 2.
Elvárások:
Egészségügyi alkalmasság,
Jó fizikai állóképesség,
Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
Felelősségteljes munkavégzés,
Megbízható személyiség,
Rendszerszemlélet,
Precizitás, pontosság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Középfokú műszaki végzettség
Hegesztési technológiákban való jártasság
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Karbantartás és élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást
Amit kínálunk:
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
Modern munkakörnyezet,
Kereseti lehetőség bruttó 400.000 Ft/hó (alapbér + mozgóbér + műszakpótlék)
Összeszokott, jó csapat.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a hr.vezeto@marnevall.com e-mail címre fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével