Metrológus álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésemetrológus
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Metrológus – Kecskemét

Metrológus állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Tudja valaki, hol lehet igazán jó metrológust találni ?
Ha igen kérünk szólj nekünk, mert már a kövek alá is benéztünk.
Metrológus/Minőségirányítási technikus

Napi elfoglaltságaid lesznek:
• A szükséges ellenőrzések, mérések elvégzése a gyártási folyamatokból kivett mintákon/ gyártáshoz kapcsolódó napi szintű mérési feladatok elvégzése mérőeszközökkel, illetve mérő berendezésekkel,
• Elsőmintázás kezelése, működtetése a MIR mérnökkel, 3D mérések elvégzése, jegyzőkönyv vezetése, SPC, MSA vizsgálatok elvégzése
• Mérőeszközök, ellendarabok és mintatár kezelése, felügyelete
• ISO 9001, ISO 14001, HACCP és a későbbiekben az IATF 16949:2016 minőségirányítási rendszer működtetésében való aktív részvétel
• A minősített termékek adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció, az ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák vezetése
• Dokumentációs rendszer működtetése, fejlesztése

Kérjük rendelkezz:
• Középfokú szakirányú végzettséggel
• Mérőeszközök ismeretével és használatának ismeretével (tolómérő, mérőhasáb stb.)
• Műszaki rajz olvasása se okozzon gondot

Top listás leszel, ha van:
• 3D mérőgépes tapasztalatod

Ezekkel az eszközökkel csábítunk, hogy jelentkezz:
• Napi 8 óra, egy műszakos munkarend (törzs-peremidős rendszerben)
• Kiszámítható fizetést adunk, alapbéren felül többféle juttatással – például: cafeteria, negyedéves bónusz, munkába járás támogatása
• Lehetővé tesszük fejlődésedet, a korszerű technológia alkalmazása mellett szakmai képzésekkel, tréningekkel
• Üzemünkben magas szintű biztonsági körülményeknek megfelelő, igényes és tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz

Jelentkezni a következő elérhetőségeken tudsz:
toborzas@fairium.hu
06203617531