Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésemezőőr
MegyeCsongrád-Csanád megye
Település neveMórahalom
E-mail címallas@morahalom.hu
Webcímhttps://www.morahalom.hu/hu/allashirdetesek-1

Bővebb információ

Álláshirdetés
Mórahalom Városi Önkormányzat Rendészeti Szervezete
Rendész/ Mezőőr
munkakörbe munkatársat keres

Ellátandó feladatok, pályázati feltételek tekintetében a 2012. évi CXX. törvény rendelkezései irányadók.

Az álláshoz tartozó elvárások:
 Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
 B kategóriás jogosítvány
 Releváns gyakorlat, tapasztalat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
 Volt rendőri szolgálati jogviszony és/vagy mezőőri vizsga megléte

Munkavégzés feltételei: Heti 40 órás (teljes munkaidős) közalkalmazotti jogviszony, kiemelt bérezés

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Bővebb felvilágosítás kérhető hivatali munkaidőben: Battancs Erika 30/906-4723 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton kérjük a berika@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
– fényképes önéletrajz
– motivációs levél
– bizonyítvány/ végzettséget igazoló dokumentumok