Minőségbiztosítási mérnök munkalehetőség!

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseminőségbiztosítási mérnök
MegyeVeszprém megye
Település neveAjka
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Ajkai gyártó partnerünk részére keresünk hosszú távra minőségügyi mérnök munkakörben munkatársat.
Elvárások:
– Felsőfokú szakirányú végzettség
– Német nyelvtudás
– MS office programok (főként Excel) ismerete
– Elektronikai tapasztalata
Feladatok:
– Minőségbiztosítási rendszer működtetése
– Vevői panaszok kezelése
– Vevői minőségbiztosítási kérdésekben való egyeztetés
– Dokumentációk elkészítése
– Hiba vizsgálatok lefolytatása
– Riportok készítése
Amit kínálunk:
– munkakörnek megfelelő, versenyképes jövedelem
– családias hangulatú munkahelyi légkör
– hosszú távú, stabil munkahely

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni, érdeklődni lehet:
Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/610-0064- es telefonszámon illetve az irodavp@opuswork.eu címen.