Minőségellenőr, műszaki ügyintéző

Részletes adatok

Várható keresetmegállapodás szerint
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseminőségellenőr, műszaki ü.i.
MegyePest megye
Település neveVeresegyház
UtcaSport u.2.
E-mail címklung.sandor@innovaster.hu

Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő gépgyártó cég felvételt hirdet
állásra. Munkavégzés helyszíne veresegyházi telephelyünkön.

Feladatok:
• Idegen áru, alapanyagok, bejövő áru ellenőrzésének elvégzése utasítás szerint, jegyzőkönyv készítése
• Gyártásközi és végátvételi termék ellenőrzés elvégzése utasítás szerint, dokumentálás
• Egyedi alkatrészek egyes műveleti fázisokban – megmunkálás, hegesztés, szerelés – történő méretellenőrzése rajz alapján, mérőlap készítése
• Egyéb előírt ellenőrzések, mérések, különféle roncsolás-mentes anyagvizsgálatok, vizuális ellenőrzések elvégzése, jegyzőkönyv készítése
• Nem-megfelelő anyagok, termékek kiszűrése, nem-megfelelőségi jelentés készítése
• Részvétel a termék kiszállításához szükséges dokumentáció előkészítésében
• Az integrált irányítási rendszer előírásainak, az ágazat specifikus szabályok, szabályzások betartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:
• középfokú vagy felsőfokú – lehetőleg műszaki – végzettség
• gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat a minőség-ellenőrzés területén
• különféle fémmegmunkálási műveletek – elsősorban esztergálás és hegesztés – alapos ismerete
• hagyományos mérőeszközök gyakorlott használata
• műszaki rajz olvasási gyakorlat
• önálló munkavégzésre való képesség
• MS Office felhasználószintű ismeret
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• roncsolás-mentes anyagvizsgálati képesítések (UT, PT, VT) megléte és tapasztalat
• gyakorlat nagyméretű alkatrészek ellenőrzésében, vizsgálatában
• belföldi és külföldi utazási hajlandóság
• B-kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:
– bejelentett munka
– versenyképes, megállapodás szerinti bérezés
– egy műszakos munkarend
– hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni lehet önéletrajzzal a klung.sandor@innovaster.hu címen, vagy telefonon munkaidőben (H-P: 8:00-16:00).
Telefon: 06209821036