Minőségügyi megbízott

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseminőségügyi megbízott
MegyeFejér megye
Település neveSoponya
UtcaPetőfi Sándor út 275.
E-mail címmunkaugy.vf@vadex.hu

Bővebb információ

Feladatok:
– minőségirányítási rendszer üzemeltetése (HACCP, IFS),
– termeléstámogatás, szervezési és adminisztrációs feladatok,
– kereskedelemi ügyintézés, szerződések előkészítése.

Elvárások:
– minimum középfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari/ vegyipari/ élelmiszeripari technikus/ laboráns/ mikrobiológus),
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
– hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség,
– megbízhatóság, önállóság.

Előny:
angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
– stabil munkáltatói háttér,
– versenyképes fizetés,
– összetartó, profi csapat,
– munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye:
Soponya, Petőfi Sándor út 275.

Munkavégzés kezdete:
azonnal

Érdeklődés:
vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172

fényképes önéletrajzát a munkaugy.vf@vadex.hu e-mail címre kérjük megküldeni.