Minősített hegesztő, szerkezetlakatos pozícióba keresünk munkatársakat

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseminősített hegesztő, lakatos
MegyeCsongrád-Csanád megye
Település neveKlárafalva

Minősített hegesztő, szerkezetlakatos pozícióba keresünk munkatársakat Szeged és vonzáskörzetében
Minősített hegesztő kezdő órabér nettó 3500 Ft, lakatos-szerkezetlakatos kezdő órabér 2800 Ft, bejelentés
Bejárás támogatás, munkaruházat.
Sikeres próbamunka után azonnali kezdés, 2024.január közepe/vége
Feladatok:
Az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentációk alapján a minősített hegesztői elvégzése. Hegesztés előkészítés, és hegesztés utó munkálatai. Rábízott gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, karbantartási igények jelzése közvetlen felettese felé.
Elvárások:
szakirányú szakmunkás bizonyítvány, szükséges hegesztői minősítések
együttműködési képesség, pontosság, precizitás
Jelentkezés: +36-30/5191416 vagy akár üzenetben