Mosodai segédmunka Németországban-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Lünen
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Mosodai segédmunka Németországban

Külföldi munka ajánlat Németország

Foglalkozás: Teljes munkaidő
Munka kezdés : 2022.01 folyamatosan
Az állás leírása
Jelenleg munkavállalókat keresünk németországi munkaadók számára az alábbi pozícióra
Mosodai segédmunka – hölgyeknek és pároknak
Feladat:
• Mosodai munkavégzés: gépkezelés, pakolás, válogatás, szárítás, vasalás
• Munkavégzés 2 műszakban
Elvárások:
• Fizikai terhelhetőség
• Német nyelv ismerete A1-A2-es, kezdő szinten
• Előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit a munkaadó kínál:
• Német bejelentés és teljes munkaidős foglalkoztatás
• Fizetés nettó 1.900 euró. A cég szállást is tud biztosítani, ami 240 euró, és a fizetésből kerül levonásra
• Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
• Gyermekek után járó támogatás igényelhető
• Fizetett szabadság
• Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
• Munkavégzés helye: Lünen
Önéletrajzot kérjük az alábbi email címre küldeni: job.euroGmbH@5×2.de
megjelölve a kezdés időpontját .