Részletes adatok

Várható kereset250000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekézápoló és műkörömépítő
MegyeBudapest
Település neveBudapest IX.kerület
E-mail címallas@kleoszalon.hu
Webcímhttps://kleoszalon.hu/karrier.php

Szépségszalonjainkba keresünk kéz- és lábápoló, valamint műkörmös munkatársat.
Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, hozzáértésére:
-szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
-vendégorientált hozzáállás;
-szakmai alázat a munka iránt;
-motiváltság a fejlődés érdekében;
-precíz, pontos és minőségi munkavégzés;
-mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba.

Mi az, amit nyújtunk Neked, ha szakmádban velünk építed a karrieredet!
-Barátságos munkakörülményeket nyújtunk
-Szaktudásodat egy szuper, kipróbált csapat erősíti
-folyamatos belső és külső képzéseket kapsz
-folyamatosan növekvő vendégkört biztosítunk
-vendégeidnek kedvezményes kapcsolt szolgáltatásokat ajánlunk
-bankkártya,Erzsébet kártya, Edendred kártya és Szép kartya, valamint Egészségpénztári kártya elfogadast biztositunk vendégeid szamara
-vendégnyilvántartó programot vezetünk, igy korrekt elszámolásra számíthatsz
-online bejelentkezési lehetőség és referencia munkáid megjelentetése weboldalunkon
-központi marketing hátteret kapsz