Munka a Kruidvat raktárban, Hollandia. Diákok számára is! Órabér 13,14 euró

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktári munka hollandiában
OrszágHollandia
E-mail címhu@universalconsulting.sk
Webcímhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/

A Kruidvat (divatkiegészítők, textilek, CD, játékok, dekoratív háztartási cikkek) megbízásából logisztikai munkatársakat keresünk a hollandiai Heterenbe.

Diákokat is el tudunk helyezni minimum 2 hónapra!

Munkakör:

– áruk elkészítése megrendelések alapján
– picking
– packing (csomagolás, a megrendelések ellenőrzése)
– címkézés
– munka kézi szkennerel

Helyszín: Heteren, Hollandia

Bér:

– 13,14€ bruttó/óra
– túlórák 135%
– hétvégi pótlék 150%
– heti fizetés

Követelmények:

– angol nyelvtudás – B1
– felelősség, rugalmasság
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

– stabil, hosszú távú munka
– munkábajárás ingyenesen
– sofőrök napi bónusz 3€
– alacsony belépési költségek
– holland munkaszerződés
– szállás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Info: 00421905685202 vagy hu@universalconsulting.sk