Munkalehetőség Nyugdíjasok Számára

Részletes adatok

Várható kereset180-200 000 Ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecall centeres
Munka jellegeNyugdíjas munka
MegyeBudapest
Település neveBudapest

Munkalehetőség Nyugdíjasok Számára Telefonos munkatárs pozícióban

Állás címe: Telefonos Munkatárs – Call Center

Munkavégzés helye: Betanulás helyzíne Budapest, majd rugalmas, otthoni munkavégzés

Cég profilja: Vezető pénzügyi tanácsadó cégként büszkék vagyunk arra, hogy egyedülálló megközelítéssel segítjük ügyfeleinket pénzügyeik optimalizálásában. Bővülő call center csapatunkba olyan önálló, megbízható telefonos munkatársakat keresünk, akiknek van tapasztalata ezen a területen.

Feladatok és felelősségek:
• Érdeklődők telefonon történő hívása és időpont egyeztetése
• Találkozók időpontjainak koordinálása, naptár kezelés
• Hatékony kommunikáció és professzionális viselkedés telefonon
Elvárások:
• Tapasztalat call centerben vagy telefonos értékesítési területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség és megbízhatóság
• Képesség önálló munkavégzésre és a feladatok hatékony kezelésére
Ajánlatunk:
• Rugalmas munkavégzési lehetőség, akár otthoni munkakörnyezetben
• Kényelmes jövedelem kiegészítés vagy pénzkereseti lehetőség
• Kiemelkedő lojalitás és megbecsülés a csapatban

Jelentkezés módja: Ha rendelkezika fent említett készségekkel és érdeklődik a pénzügyi szektor iránt, kérjük, küldje el önéletrajzát a callcenterszolgaltatas@gmail.com címre a „Telefonos Munkatárs – tárgyban.
Várjuk jelentkezését, egészítse ki a jövedelmét velünk.