Műszaki rajzoló álláshirdetés Budakeszi

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseműszaki rajzoló
MegyePest megye
Település neveBudakeszi
E-mail címtcf@telecom-fort.hu
Egyéb elérhetőségtcf@telecom-fort.hu

Bővebb információ

AutoCAD–es műszaki rajzoló munkatársat keresünk!

Műszaki rajzoló állásajánlat – Pest megye Budakeszi – álláshirdetés

Távközlési kivitelezéssel foglalkozó Telecom-fort Kft. munkatársat keres
AutoCAD–es MŰSZAKI RAJZOLÓ munkakör betöltésére, kis mennyiségű, speciális, egyedi termékek gyártásához szükséges rajzainak vagy terveinek elkészítéséhez, szerkesztéséhez.

Fontosabb feladatok:
– Acélszerkezeti és elrendezési rajzok készítése
– Témavezetők, műszaki vezető, kivitelezési dolgozók munkájának segítése
– Tervezői és kivitelezői munkadossziék készítése, vezetése, ellenőrzése
– A kivitelezéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
– kiviteli tervek
– megvalósulási tervek
– Kivitelezési nyilvántartások készítése, adatbázis töltése
– Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal (a témavezetőkkel egyeztetve)

Elvárások:
– Szakirányú végzettség,
– Műszaki rajz olvasási gyakorlat,
– Hasonló munkakörben szerezett gyakorlat,
– Számítógépes ismeretek (AutoCAD, Word, Excel),
– Precizitás

Előny:
– felsőfokú végzettség,
– gyorsaság, rugalmasság, kombinációs készség

Jelentkezés önéletrajzzal e-mailben: tcf@telecom-fort.hu
Telefonon: 0630/866-7642