Műszakvezető munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseműszakvezető
MegyePest megye
Település neveVác
UtcaDeákvári fasor 10.
E-mail címhr@naszalytej.hu
Egyéb elérhetőség06-27-501-236

Cégünk telephelyén 1976-ban kezdte meg működését a Váci Tejüzem, amely elsősorban Vácot és környékét látta el alapvető tejtermékekkel. A tejüzemet 1991-ben privatizálták, 1998-ban pedig tulajdonosváltás történt, amellyel kezdetét vette vállalatunk mai napig is tartó modernizációja és fejlődése. A következő években megújult feldolgozó technológiánk és bővült a kapacitásunk, új, korszerű gépsorokat állítottunk üzembe. A technológiai fejlesztésekkel párhuzamosan megszülettek „brandjeink”, amelyek ma már országszerte ismertek, keresettek és kedveltek a fogyasztók körében.

Munkatársat keresünk Műszakvezető pozícióba.

Főbb feladatok:
– Termelési terület felügyelete, irányítása,
– Termelési tervek teljesítése
– Munkaszervezési feladatok ellátása, a termelésben dolgozók napi munkavégzésének beosztása, irányítása, koordinálása, nyomon követése
– Napi gyártási terv követése, a termelés folyamatosságának biztosítására
– Gyártáshoz hozzá tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
– Társosztályokkal való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Középfokú végzettség
– MS Office gyakorlatias használata (Excel, Word)
– Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
– Jó szervező és irányító készség (20-25 fő napi feladatainak közvetlen szervezése, irányítása)
– 12 órás, két műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Előny:
– Gyártás/termelés területen szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:
– Stabil, hosszú távú munkalehetőség
– Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
– Versenyképes jövedelem
– Egyéb juttatások
– Utazási hozzájárulás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük pályázatát a hr@naszalytej.hu email címre küldje el számunkra.