Németországban, nyelvtudás nélkül, betanított munka.-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Westenholz
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Németországban, nyelvtudás nélkül, betanított munka.

Külföldi munka ajánlat Németország

Németországban, nyelvtudás nélkül, betanított munka 1600€ – 2000€ /
hó fizetéssel!
Kezdés: hétvégi kiutazással, folyamatosan
Munkakör:
Nőknek: mérlegelés, paprikatöltés
Férfiaknak: gépkezelő, leszedő, keverő, ládamosó
Stabil, hosszú távú munka
Uniós fizetés nettó tisztán 1700€ –
2000€ / hó
Prémiumok teljesítés függvényében (+ 1 – 2 € / óra )
Ledolgozott órák száma: 170-220óra/hó
Németországi alkalmazotti jogviszony
Betegbiztosítási ellátásra jogosultság
Családi pótlékra való jogosultság
Előrelépési lehetőség (elsősorban német nyelvet beszélőknek)
Kedvezményes szálláslehetőség: elhelyezés 2 személyes, fürdőszobával és
ellátott szobákban, a közös helység; konyha, melyben zárható hűtő, mikró,
sütő, tűzhely található.
Munkába járás kisbuszokkal
Fizetett szabadságok száma: 20 nap / év időarányosan
Munkaidő: Hétfőtől – Péntekig 10 órás munkaidő, melyből 2x fél óra
szünet – 2 műszakos munkarend (kivételes esetekben szombati napon is)
Elvárások:
Állóképesség
Monotonitás tűrés
Megfelelő egészségi állapot
Alkalmazkodó képesség és szorgalom
Valóban csak azok küldjék el jelentkezésüket, akik tisztában vannak a munka
jellegével! Erős fizikumra, teherbírásra és kitartásra van szükség.
Munka kezdés : 2022.01 folyamatban

Fényképes önéletrajzzal a : himacon.company@5×2.de e-mail
címen.
Akit esélyesnek látunk a munka elvégzésére, azokkal felvesszük a kapcsolatot,
ellenkező esetben, ha későbbiekben más jellegű munkát tudnánk biztosítani,
megkeressük. Kérjük, ennek tudatában küldje el jelentkezését.