Olaszországi szállodai munka-Külföldi munka Olaszország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágOlaszország
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Olaszországi szállodai munka

Külföldi munka ajánlat Olaszország

Partnerünk szállodáinkba keresünk motivált és lelkes munkatársakat, akik csatlakoznának csapatunkhoz. Ha szeretnél egy dinamikus és barátságos munkakörnyezetben dolgozni, akkor jelentkezz hozzánk!
Munkavégzés helye a napsütötte Olaszország!

Feladatok(függ a munkakörtől is természetesen):
-Vendégek fogadása és kiszolgálása
-Szobák takarítása és rendben tartása
-Étteremben való munkavégzés
-Egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
-Olasz és Angol vagy egyéb idegen nyelvtudás(kivétel szobalány),
-Rugalmasság és csapatmunkára való képesség
-Proaktivitás és önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk:
-Versenyképes fizetés, EUR-ban
-Karrierépítési lehetőségek
-Kellemes munkakörnyezet és barátságos csapat

Ha szeretnél része lenni egy dinamikus és barátságos csapatnak, és betöltenéd a fenti álláshelyek egyikét, akkor várjuk jelentkezésedet! Kérjük, küldd el részletes önéletrajzodat magyar/angol/olasz nyelven az alábbi e-mail címre: toborzas@fairium.hu