Öntödei Szakember álláshirdetés Ajka

Részletes adatok

Várható keresetÖntödei Szakember
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseöntödei szakember
MegyeVeszprém megye
Település neveAjka
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Egyéb elérhetőségirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Öntödei Szakember – 3 műszak – Ajka

Öntödei Szakember állásajánlat – Veszprém megye Ajka – álláshirdetés

Ajkai partnerünk számára keresünk kollégákat öntödei szakember munkakörbe!

Amit kínálunk:
Azonnali kezdés
Ingyenes céges buszjárat
Bejárás támogatás
Három műszakos munkarend
Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
Túlóra lehetőség, mely kifizetésre kerül
Minden hónap elején pontos számítható bérfizetés
Munkabérelőleg
Jelenléti prémium
Bónusz
Betanulási idő folyamatok elsajátítására
Előrelépési lehetőség
Megbízható, stabil munkahely

FELADATOK:
Szerszámok előkészítése öntésre, svercréteg megújítása
Robot megfelelő működésének biztosítása a rábízott automata egységen
Azonnali beavatkozás a termelésbe meghibásodás, probléma vagy selejtek esetén
A gyártott mennyiségnek, selejt öntvények számának, állásidőknek adminisztrációja

ELVÁRÁSOK:
Általános iskolai végzettség
Fémiparban szerzett végzettség előnyt jelent
Öntészeti alapelvek ismerete előnyt jelent

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezés, érdeklődés: a +3670/610-0064-es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen !