operátor álláshirdetés Székesfehérvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseoperátor
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Egyéb elérhetőségirodaszfv@opuswork.eu

Bővebb információ

állandó éjszaka vagy 2 műszakos operátor – Szfvár

operátor állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Operátori munkalehetőség Székesfehérváron állandó éjszakai vagy 2 műszakban.
Feladatok:
– Prémium kategóriás autókba való hangszórók összeszerelési folyamatában való aktív részvétel, munkautasítások betartása az előírások szerint;
– A szerelési műveletek kézzel és félautomata géppel történnek;
– Gépek és szerszámok rendeltetés szerinti használata, meghibásodás esetén javíttatás kérése
Elvárások:
– Minimum általános iskolai végzettség
– Álló munka vállalása
Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Kiemelt műszakpótlék
– Havi bónusz
– Bejárás támogatás
– Napi 8 órás munkaidő
– Határozatlan idejű munkaszerződés
Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017
Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-5090-es telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.