operátor, vizuális ellenőr álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseoperátor, vizuális ellenőr
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címinfo@insertus-hr.hu

Bővebb információ

Operátor – vizuális minőségellenőr – Kecskemét

operátor, vizuális ellenőr állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Keressük új kollégánkat operátor/vizuális ellenőr munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:
-a műanyag alkatrészeket általában robot teszi majd Neked a szalagra, de előfordul olyan, hogy kézzel kell kivenni a fröccsöntő szerszámból
-az elkészült alkatrészeket teljesen át kell nézned, összehasonlítani a mintával és amennyiben szükséges az előírt utómunkát is Neked kell majd végezni (például: sorjátlanítás oldalcsípővel/szikével, felület törölgetés, fémalkatrész bepattintás)
-ha úgy látod, a termék nem megfelelő, azt ki kell selejtezni, valamint felírni a hiba típusát (pl. hiányos, rossz a színe)
-az anyagmozgató kollégák hozzák majd Neked a vevő által előírt zacskót, dobozt, raklapot
-ha valami nem megfelelően működik, azt a műszakvezetőnek jelentened kell

Az álláshoz tartozó elvárások:
-vállald a többműszakos munkarendet

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehetséges.
toborzas@fairium.hu
Telefon-információ:
06205584770
06203617531