Operátori munkakörbe keresünk munkatársat

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseadminisztrációs ügyintéző
MegyeBudapest
Település neveBudapest V.kerület
E-mail címszemelyzet@fejlesztesi.hu

Budapest belvárosában, magyar tulajdonban lévő, fejlődő cég keres operátori munkakörbe, teljes munkaidős munkatársat.

Olyan munkatársat keresünk, aki különböző bankokban, ügyintézőknél hatékonyan és önállóan képes elérni, hogy a megfelelő dokumentumokat, adatokat kiadják számára mind személyesen, mind telefonon. Illetve képes legyen összehangolni, megtanulni összetett folyamatokat, annak érdekében, hogy az ügyfeleinknek a komplett hitelkérelmi csomag összeálljon, ezzel megvalósítva a sikeres és időben elintézett, kifizettetett hitelt és pályázatot.

A feladatok magukba foglalják a bankokba járást, gépelést, adatbegyűjtést majd a sikeresen begyűjtött adatok felvitelét számítógépbe, telefonos kapcsolattartást az ügyfelekkel, könyvelőikkel, banki ügyintézőkkel, bankokkal, NAV-val és hivatalokkal. Stressz tűrő képességre szükség van, mivel ennek hiányában túlságosan megterhelő lehet, ami már a rövid távon végzett munka minőségének a rovására mehet.

Előny lehet a rátermettség, dinamizmus, hitelezési/pénzügyi/pályázati ismeretek és tapasztalat.

Elvárásaink a leendő munkatárssal szemben:

• Jó kommunikációs képesség
• Precizitás
• Eredményekben gondolkodás
• Munkabírás
• Együttműködési készség
• Önálló munkavégzés
• Lelkes, lendületes hozzáállás
• Számítógépes ismeret
• Gyorsaság
• Tanulási képesség

Lojális, megfelelő morált tanúsító viselkedés a céggel, ügyfelekkel és kollégákkal szemben alapvető követelmény.
Fontosnak tartjuk a kreatív, problémamegoldó POZITÍV gondolkodásmódot.

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, kulturált személy jelentkezését várjuk, aki felelősséget vállal a munkájáért és a rábízott feladatokért, eredményes, hosszú távú munkahelyben gondolkodik, és a határidők betartása érdekében a túlórától sem riad vissza.

Sok munka van, így a fizetés egy része függ az eredményétől is, melyet a munkatársak teljesítménye is befolyásol.

A Vezérigazgatónk mottója: „Nincs hátszél, evezünk!”

Az új munkatársak beilleszkedésére és betanítására figyelmet fordítunk.

Amit adunk: Jó csapat, fejlődési lehetőség.

Ha úgy érzi, hogy vállalja, ezt a kihívást, szívesen lenne csapatunk tagja, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre:

szemelyzet@fejlesztesi.hu