ORFK RF ÜF Hívásfogadó Központ Szombathely – csoportvezető

Részletes adatok

Várható kereset375.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecsoportvezető
MegyeVas megye
Település neveSzombathely
UtcaSöptei út 85.
E-mail címforgacse@orfk.police.hu

Az Országos Rendőr-főkapitányság Rendészeti Főigazgatóság Ügyeleti Főosztály Hívásfogadó Központ Szombathely pályázatot hirdet csoportvezetői munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Söptei út 85.

Feladatok:
• a 112-es hívásfogadó operátorok munkájának szervezése, koordinálása, irányítása és ellenőrzése;
• a 112-es hívásfogadó operátorok teljesítményének folyamatos figyelemmel kísérése, részükre szakmai segítségnyújtás;
• részvétel a 112-es hívásfogadó operátorok kiválasztásában és szakmai képzésében;
• elemző, értékelő, összefoglaló jelentések, kimutatások készítése, statisztikai adatszolgáltatás.
A csoportvezetői munkakör betöltésének a feltételei:
• felsőfokú végzettség;
• egészségügyi alkalmasság (orvosi és pszichológiai);
• alapszintű számítógépes ismeret;
• büntetlen előélet, erkölcsi megfelelés;
• fokozott pszichikai állóképesség (12 órás folyamatos műszak 12-24-12-48 elosztásban);
• jó kommunikációs készség;
• stressztűrő-képesség;
• szabálykövetés;
• előnyt jelent az idegennyelv-tudás

Amit nyújtunk:
• belsős tanfolyami képzés (már munkaviszony keretében, teljes fizetéssel);
• társadalmilag megbecsült, stabil munkahely;
• kiszámítható, 12 hetes munkaidőkeret alkalmazása;
• alapbér: br. 375.000,- Ft/hó, ami kiegészül a jogszabály szerinti műszakpótlékkal, jelenléti pótlék akár br. 105.600,-Ft/hó;
• cafetéria : br. 200.000,- Ft/év;
• lakhatás támogatása;
• évente két alkalommal teljesítménytől függő teljesítményjuttatás (akár br. 600.000 Ft/év);
• szemüveg költségtérítés, formaruha biztosítása;
• egyéb juttatások (útiköltség-térítés, beiskolázási/szociális/temetési segély, munkaidő kedvezmények, stb…)

Miért jó nálunk dolgozni? Kollégáink mondták:
• „Amit itt tesznek a kollégák az nagyszerű és becsülendő dolog.”
• „Biztos, hosszútávú munkalehetőség, ami a mai bizonytalan világban fontos.”
• „Nagyon sokat lehet itt tanulni a hétköznapi életről, a nehéz helyzetekről és az emberségről.”
• „Szeretem a 12 órás munkaidőbeosztást, mert jól tervezhető és sok szabadidőm van.”

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, jelentkezzen a megadott e-mail címen (forgacse@orfk.police.hu) vagy munkaidőben a +36 1 443 5516 telefonszámon.