Óriásplakát ragasztó munkahirdetés Szekszárd

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseóriásplakát ragasztó
Munka jellegeAlkalmi munka
MegyeTolna megye
Település neveSzekszárd
E-mail címpenzugy@kroc.hu
Webcímhttps://hirdetes-reklam-reklamtabla.hu/
Egyéb elérhetőségiroda@kroc.hu

Bővebb információ

Óriásplakát ragasztót keresünk Szekszárdra

Óriásplakát ragasztó munkaajánlat – Tolna megye Szekszárd – munkahirdetés

Szekszárd területére keresünk megbízható, önállóan dolgozni tudó személyt óriásplakát ragasztói munkára saját személygépjárművel, okostelefonnal.
Szobafestő vagy tapétázó munkákban szerzett tapasztalat előnyt jelent a munkavégzéskor.

A ragasztások minden hónap 1-4-e között, valamint 16-18-a között történnek.
(részmunkaidős elfoglaltság)

Feladatok:
– óriásplakátok kihelyezése a fenti időszakokban
– igazoló fotó készítése a kihelyezett plakátokról és az ehhez tartozó számítógépes adminisztráció

Jelentkezés, információ: 06-30/530-7569 ill. iroda@kroc.hu