Pályázatíró álláshirdetés Kecskemét

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésepályázatíró
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
E-mail címhr@royaltraktor.hu

Bővebb információ

Pályázati referens munkatársat keresünk Kecskemétre!

Pályázatíró állásajánlat – Bács-Kiskun megye Kecskemét – álláshirdetés

Cégünk dinamikusan fejlődő csapatába olyan lelkes és elkötelezett személyt keresünk, aki szakértelmével és kreativitásával hozzájárul ügyfeleink sikereihez.

Feladatkör:

-Pályázatok kezelése és adminisztrációja.

-Pályázatok írása, kidolgozása és frissítése.

-Ügyfeleink támogatása pályázatokban való részvétel során.

Elvárások:

-Szakirányú végzettség vagy releváns tapasztalat a pályázatírás területén.

-Kiváló kommunikációs és szervezőképesség.

-Proaktivitás és önálló munkavégzési képesség.

-Magas szintű írás- és szerkesztői készség.

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem.

-Barátságos, inspiráló munkakörnyezet.

-Szakmai fejlődési lehetőség

-Céges telefon, laptop

-Igény esetén céges autó

Ha Ön lelkes, magabiztos és kiváló pályázatíró, és szeretné csatlakozni egy innovatív csapathoz, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a hr@royaltraktor.hu e-mail címre.

Állás típusa: Teljes munkaidő