Parkfenntartó álláshirdetés Budapest XVIII.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseparkfenntartó
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVIII.kerület
E-mail címallas@varosgazda18.hu

Bővebb információ

Társaságunk parkfenntartó pozícióba keres munkavállalót.

Parkfenntartó állásajánlat – Budapest Budapest XVIII.kerület – álláshirdetés

A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél.
Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló örömmel jön be munkát végezni.

Feladatok:
• a Társaság által kezelt közterületeken a zöldfelület karbantartása érdekében a fák, cserjék, dísznövények állapotának felmérésében való részvétel, azok telepítéséhez, pótlásához a munkaterület előkészítése, a talajmunkák elvégzése, a telepítések megvalósítása,
• A meglévő növényállomány gondozása, szükség szerinti locsolása, kártevők elleni védelme, tápanyag utánpótlása, gyomirtása. Fűnyírás, pázsitpótlás elvégzése,
• A faállomány állapotának folyamatos figyelemmel kisérése, az esetleges baleset-mentesítésre javaslattétel, gallyazások elvégzése,
• A szerves növényi hulladék összegyűjtése közterületekről való eltávolítása,
• A munkakörhöz és munkaterülethez tartozó munkagépek és eszközök szakszerű használata, azok tisztán- és karbantartása, valamint őrzése,
• a munkafolyamat elvégzése során esetlegesen keletkező kár, vagy rendkívüli esemény azonnali jelzése a vezető részére,
• A különböző talajfertőtlenítők, gyomirtók és vegyszerek biztonságos használata és tárolása.
Elvárások:
• együttműködési készség
• kulturált és fegyelmezett magatartás, csapatszellem,
• megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés.
Előny:
• B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés módja: Önéletrajzzal, e-mailben vagy postán, a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségeken:
• e-mail: allas@varosgazda18.hu
• postacím: Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt., 1181 Budapest, Baross utca 7.