Parkolási ellenőr álláshirdetés Budapest IX.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseparkolási ellenőr
MegyeBudapest
Település neveBudapest IX.kerület
UtcaLónyay u. 13/A.
E-mail címtitkarsag@fevix.hu
Webcímhttps://ferencvarosiparkolas.hu/
Egyéb elérhetőségiroda@fevix.hu

Bővebb információ

Munkatársat keresünk Parkolási ellenőr pozícióba

Parkolási ellenőr állásajánlat – Budapest Budapest IX.kerület – álláshirdetés

Főbb feladatok, munkák:
A munkakörbe tartozó feladatok:
A díjfizető parkolási területeken várakozó gépjárművek ellenőrzése, szabadban történő munkavégzéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Elvárt készségek:
pontosság, fizikai alkalmasság, becsületesség, megbízhatóság, önálló munkavégzés képessége, okostelefon kezelésének képessége.

Szükséges végzettség:
8 általános iskolai végzettség szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
KRESZ ismeret, jogosítvány, vagyon és rendvédelmi, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Egyéb juttatások:
Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek.
Lakhatás biztosítása.