Partnerünk keres Németországi betanított munkásokat-Külföldi munka Németország

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Düsseldorf
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Partnerünk keres Németországi betanított munkásokat

Külföldi munka ajánlat Németország

Partnerünk keres Németországi , üzemébe, azonnali kezdéssel
Betanított munkásokat.
Száraz tésztakészítő munkakörbe .
Munkára vonatkozó információk/ juttatások:
Fizikai munka bel téren: száraz tésztakészítés, pizza tészta :
– alapanyag előkészítése
– az automata gépek feltöltése
– a friss áru előkészítése csomagolásra
– csomagolás és raktározás
Munkaidő:
hétfőtől péntekig, heti váltott műszakban 8 óra
Munkaviszony: munkavégzés ausztriai bejelentéssel történik az ausztriai munkajognak megfelelően
Fizetés, juttatások: 2000 euró nettó kezdő fizetés + teljesítmény bónusz.
Szállás: Munkáltató által biztosított szállás, amely panzió jellegű, jó minőségű, bútorral felszereltek, főzési és mosási lehetőségek van .Tv es internet
Munkakezdés várható ideje: 2022.01 folyamatos
Elvárások:
Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
Fizikai állóképesség
Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
Dolgozni akarás
Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
Monotonitás tűrés
Előny:
Német vagy angol nyelvtudás
Szakmai tapasztalat
Állás, munka területe(i):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Munkavégzés helye:
Németország , Düsseldorf

Jelentkezni fényképes: nemet , angol vagy magyar nyelvű önéletrajzzal:
job.euroGmbH@5×2.de