Pékáru csomagolása Hollandiában. Órabér 10,95-21,92 €.-Külföldi munka Hollandia

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágHollandia
E-mail címhu@universalconsulting.sk
Webcímhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/

Bővebb információ

Pékáru csomagolása Hollandiában. Órabér 10,95-21,92 €.

Külföldi munka ajánlat Hollandia

Azonnali belépéssel keresünk gyártási operátorokat és csomagolókat.

Munkakör:

Gyártósori munka, csomagolás, címkézés
Cukrászati termékek és pékáruk csomagolása (fánkok, croissantok……..).

Munkaidő:

3 műszakos munkarend – 08:00-16:00 , 16:00-00:00 , 00:00-08:00
hétfő-péntek

Helyszín: Oldenzaal

Bér: 10,95 – 21,92 EUR/óra

plusz pótlékok az éjszakai, hétvégi munkavégzésért, ünnepnapokon 200%-ig (23,42 €-ig/óra)

Követelmények:

– angol nyelvtudás A2 szint
– rugalmasság, megbízhatóság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

– pótlékok 200%-ig (21,92 €/óra)
– szállás biztosítva a munkáltató által
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– holiday money 8,33% (a 13. fizetés ekvivalense)
– holland munkaszerződés
– a munkaadó biztosítja a munkavédelmi cipőt és ruhát

Bővebb info: 00421 905685202 vagy hu@universalconsulting.sk