Pénzügyi asszisztens belvárosi irodában

Részletes adatok

Várható keresetmin, br. 450.000 Ft
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésepénzügyi asszisztens
MegyeBudapest
Település neveBudapest VII.kerület
UtcaKirály utca
E-mail címhr@rdhotels.hu
Webcímhttps://rdhotels.hu/

Ha szeretnél a belváros szívében szálláshely szolgáltatással és ingatlankezeléssel foglalkozó cégcsoportban felelősségteljes és komplex feladatokat ellátni, akkor az RD Hotel Kft -nél a helyed.

Feladatok:
• Pénzügyi asszisztencia: számlák belső ellenőrzésének feladatai, pénztárgép, bankkártyás fizetések, NAV adatok ellenőrzése, számlaiktató felületen számlák iktatása nagy mennyiségben
• Ingatlankezelésben való aktív részvétel
• Szolgáltatókkal, hivatalokkal történő ügyintézés
• Ingatlan tulajdonosokkal, társosztályokkal való kommunikáció angol és magyar nyelven
• Könyvelő és pénzügyi vezető munkájának elősegítése, támogatása
Elvárásaink:
• Szakirányú középfokú vagy felsőfokú pénzügyi végzettség
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Magas szintű számítógépes ismeretek – kiemelten Excel
• Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat előny
• Lelkes, fejlődés orientált attitűd
• Kiváló együttműködési és kommunikációs készség
Amit nyújtani tudunk:
• Versenyképes fizetés
• Napi egyszeri étkezés biztosítása
• Igényes belvárosi iroda
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség
• Dinamikusan növekedő cég
• Összetartó és jól működő csapat
• Változatos, izgalmas szakmai feladatok, szakmai fejlődési lehetőséggel