Pénzügyi termék értékesítő

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésepénzügyi termék értékesítő
MegyeBaranya megye
Település neveBaranya megye
E-mail címtervezo.penzugy@gmail.com

Az Aegon világszerte közel 30 millió ügyfél számára kínál megbízható megoldásokat nap, mint nap. Ügyfeleink maradéktalan kiszolgálása érdekében csapatunkat folyamatosan bővítjük, ezért pénzügyi termék értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok, amelyek Rád várnak:
– Elsődleges feladat az ügyfélkörünk folyamatos bővítése és a kapcsolatok hosszútávú fenntartása, elégedettség növelése
– Ajánlataink bemutatása az ügyfelek számára, személyesen és online
– Termékeink személyre szabhatósága miatt lényeges az ügyfeleink igényeinek pontos, részletes megismerése és egyedi megoldások kidolgozása
– Beszámolási kötelezettség a vezetők számára

Tudás, tapasztalat amire szükségünk van:
– Legalább középfokú végzettség
– Kiváló kommunikációs,- és kapcsolatteremtő készség
– MS Office ismeretek
– Igényes munkavégzés
– Logikus gondolkodás
– Önálló munkavégzés

Előnyt jelent számodra:
– Felsőfokú végzettség
– Értékesítési területen szerzett tapasztalat
– Biztosítások széleskörű ismerete, biztosításközvetítői hatósági vizsga
– Jogosítvány

Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Teljesítmény utáni bónuszrendszer
– Karrierprogram
– Mentorálás
– Rugalmas munkaidő
– Folyamatos oktatás támogatása, szakmai fejlődés lehetősége
– Fiatalos csapat
– Home office lehetőség

Amennyiben szívesen lennél értékesítési csapatunk tagja, jelentkezz még ma