Pótkocsiszerelőket keresünk Hollandiába-Külföldi munka Hollandia

Részletes adatok

Várható kereset1990 €/ nettó /hó
Hirdetés jellegeajánlat
OrszágHollandia
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Pótkocsiszerelőket keresünk Hollandiába

Külföldi munka ajánlat Hollandia

Fizetés: 1990 €/ nettó /hó
Az állás leírása

Feladatok

Egyik legmegbízhatóbb hollandiai ügyfelünk részére azonnali kezdéssel keresünk szakmai tapasztalattal és idegen nyelvtudással rendelkező szakembereket pótkocsik hidraulikájának, fék- és felfüggesztés rendszereinek szerelésére.

A fizetés nettóban értendő, 40 órás munkahetet feltételezve (az adók, a szállás költsége és az egészségbiztosítás levonása után).

Elvárások
– Szakmai tapasztalat teherautó-, és pótkocsi szerelői területen
– Legalább középszintű angol v. német v. holland nyelvtudás
– B kategóriás jogosítvány
– Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
– Megfelelő motiváció

Mit nyújtunk
– Hivatalos, bejelentett munkaviszony Hollandiában
– Azonnali kezdési lehetőség
– Fizetés: nettó 11,5 Euró óránként (adók, szállás, egészségbiztosítás díjának levonása után)
– Teljes munkaidő, de fizetett túlóra is lehetséges
– Heti bérkifizetés
– Szálláson saját szoba biztosított
– Hosszabb távú munkalehetőség
– A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés

Munka kezdés : 2022.01 folyamatosan
Várom holland ,német ,angol vagy magyar nyelvű önéletrajzát a kővetkező e-mail címre : jobs4you@mail.de

Tárgy: Pótkocsiszerelő Hollandia.