PR – Social Media Managert és Grafikust keresünk Győrben

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesocial media manager
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
E-mail címdaniel.mojzer@surprisecastle.com

Ha szeretnél egy gyorsan növekvő amerikai piacra fókuszáló innovatív online kiskereskedelmi csapat
tagja lenni, akkor szeretnénk megismerni!

Pár szót arról, milyen is a mi csapatunkban dolgozni:

Inspiráló és támogató munkahelyi környezetet biztosítunk Győrben
Hibrid rendszerben dolgozhatsz, csak heti pár napot kell bejárnod
Fiatal, dinamikus a csapatunk.
Nemzetközi ügyfélkörrel dolgozhatsz: a munkáid Amerikában mindenfelé megjelennek majd
Lehetőség kreatív önkifejezésre és új ötletek megvalósítására
Rugalmasság: részmunkaidős és teljes munkaidős pozíció is elérhető

Mit várunk el tőled?

Legyen legalább 2 év releváns tapasztalatod.
Photoshop, Lightroom, Canva ismerete
Rendelkezz aktív, biztos angol nyelvtudással
Hatékonyan tudd munkádat végezni önállóan és csapatban is
Magas szintű kreativitás szükséges

Előnyt jelent:

Ha releváns felsőfokú végzettséged van
Ha marketing ügynökségnél szereztél tapasztalatot
Ha az AI eszközökről van ismereted

Mik lesznek a feladataid?

Social media platformokra (X, TikTok, Instagram, Facebook, YouTube) napi szintű kreatív
tartalom készítés és kezelés
Grafikai anyagok készítése
Termékfotózás/videózás vágás, szerkesztés
Piackutatás és branding
Stratégiai marketing vízió megfogalmazása és kommunikációja
Közösségi média trendek követése és alkalmazása
Szoros együttműködés a PPC-s csapatainkkal

Ha úgy érzed, Te vagy az, akit keresünk, jelentkezz önéletrajzoddal és portfólióddal (ha van) és a fizetési
igényed sávos megjelölésével