programfejlesztési koordinátor

Részletes adatok

Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezéseprogramfejlesztési koordinátor
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest V.kerület
UtcaArany János utca 31.
E-mail címhr@voroskereszt.hu

Bővebb információ

A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága programfejlesztési koordinátor munkatársat keres azonnali kezdéssel.
Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:
• bázisiskola és bázisóvoda (BOBI) intézményekkel és tanárelnökökkel való kapcsolattartás és együttműködés,
• a résztvevő intézmények nyilvántartásának ellenőrzése és frissítése,
• a Magyar Vöröskereszt ifjúsági tagozat projektjeinek előkészítése és lebonyolítása,
• vármegyei szervezetekkel való (programhoz kötött) kapcsolattartás,
• megyei fókuszcsoportos beszélgetések szervezése és lebonyolítása
• a Magyar Vöröskereszt Országos Ifjúsági Vezetőségével való kapcsolattartás,
• a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt területi/vármegyei vezetőivel való kapcsolattartás,
• ifjúsági pályázatok előkészítésében, lebonyolításában való kapcsolattartás,
• partnerekkel és támogatókkal való kapcsolattartás,
• pályázatok írása, partnerek és támogatók felkeresése,
Elvárások:
• középfokú végzettség;
• kiváló szakmai hozzáértés,
• magas empátiás készség,
• megbízhatóság, rugalmasság,
• jó együttműködési készség,
• kreativitás, fiatalosság
• kiváló problémamegoldó készség,
• önálló munkavégzés,
• felhasználói szintű számítógép kezelő ismeret,
Előnyt jelent:
• megkezdett vagy már befejezett szakképesítési (OKJ) vagy felsőfokú tanulmányok szociális, pedagógiai, társadalomtudomány területén,
• Magyar Vöröskereszt és Magyar Ifjúsági Vöröskereszt működésének ismerete,
• önkéntes előélet,
• szakmai tapasztalat ifjúsági területen,
• B kategóriás jogosítvány,
• angol nyelv minimum társalgási szinten,
• MS Office felhasználói szintű ismerete,
• Canva képszerkesztő program felhasználás szintű ismerete,

A jelentkezés feltételei:
– magyar állampolgárság;
– büntetlen előélet;
– szellemi és fizikai cselekvőképesség.
Pályázati anyag összetétele:
– részletes –1 évnél nem régebbi, önarcképes – szakmai önéletrajz;
– motivációs levél bruttó fizetési igény megjelölésével;
– a végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya.
Pályázati anyag benyújtásának módja:
elektronikus úton (pdf, jpeg, word formátumban), a hr@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve;
– az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következő munkaköri kódot is szerepeltetni: „programfejlesztési koordinátor.”
PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSÁNAK MENETE, HATÁRIDEJE:
A pályázatok elbírálásának menete:
– kizárólag a jelentkezési határidőn belül beérkező pályázatok kerülnek elbírálásra;
– a kiválasztott pályázók egykörös személyes beszélgetésen vesznek majd részt.
A pályázatok elbírálásának határideje: 2024. július 13.
A munkába állás legkorábbi időpontja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:
Elvárások:
• megkezdett vagy már befejezett szakképesítési (OKJ) vagy felsőfokú tanulmányok szociális, pedagógia