Projekt koordinátor XI. kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseprojekt koordinátor
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
UtcaKöbölkút
E-mail címhalasz.gyork@hataroknelkul.hu

Bővebb információ

Projekt koordinátort keresünk!

Budapest XI. kerületében működő alapítvány keres projekt
koordinátort részmunkaidőben 4 vagy 6 órában.

Szükséges tapasztalat: Excel, Word, szervezőképesség, levelező
programok ismerete, jó kommunikációs képesség, legalább középfokú
angol nyelvtudás folyékony kommunikációval.

Családias légkör, rugalmas munkaidő beosztás, versenyképes fizetés
vár Rád.

A fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével az
info@ecocenter.hu  e-mail címre várjuk.

Azonnal kezdhetsz a Budapest XI. kerület Villányi úti, hangulatos
irodánkban! ��
Ecocenter Közhasznú Alapítvány

#allas #munka #adminisztrator #asszisztens #munkalehetoseg
#munkakereso #allaskereso #szervezo #titkarno #projektkoordinátor