Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseprojektmenedzser
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveKazincbarcika
E-mail címjelentkezes@activehrc.hu
Webcímhttp://activehrc.hu

Bővebb információ

Megbízónk részére keresünk kazincbarcikai munkavégzéssel
Projektmenedzsert.

Főbb feladatok:
• Hazai és uniós támogatású pályázatok figyelése;
• Pályázatok előkészítése, dokumentáció összeállítása, adatlapok kitöltése;
• Projektek szakszerű menedzselése,
• Pályázati adminisztráció: EPTK felület kezelése, szakmai beszámolók, elszámolások elkészítése (részvétel helyszíni és monitoring ellenőrzéseken), pályázatok nyomon követése;
• Támogatási szerződések kezelése, módosítási kérelmek előkészítése;
• Saját forrásból vagy támogatásból megvalósuló beruházásokhoz kapcsolódó szerződések előkészítése, kezelése, a szerződésekben rögzített határidők betartása és betartatása;
• Beruházások teljes körű koordinálása, lebonyolítása;
• Kapcsolattartás szerződéses partnerekkel, pályázatkezelő szervezetekkel;
• Beruházásokhoz szükséges engedélyezési/hozzájárulási eljárásokban történő közreműködés, ezen eljárások szükségszerű lebonyolítása;
• Közbeszerzések előkészítésében való közreműködés;
• Szakmai egyeztetések szervezése és lebonyolítása;
• Projekt előkészítése, projekttervezés és ütemezés előkészítése;
• Beruházások helyszíni nyomon követése, helyszíni egyeztetéseken, kooperációkon való részvétel;
• Projektdokumentáció kezelése, kapcsolódó dokumentációk pontos adminisztrálása, rendszerezése.

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki, környezetvédelmi vagy gazdasági végzettség.
• Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat vagy legalább 1 éves uniós pályázatok elkészítésében és menedzselésében szerzett tapasztalat.
• MS Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel, stb.).
• Önálló, precíz, dinamikus munkavégzés.
• Több, párhuzamos munkafolyamat végzésének képessége.
• Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség.
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási, elemző és problémamegoldó képesség.

Előnyök:
• Önkormányzati projektek lebonyolításával kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat,
• Beruházásokban, közbeszerzésekben és uniós projektekben szerzett szakmai tapasztalat.
• „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.
• Határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatással, 3 hónapos próbaidő kikötésével.
• Stabil, hosszútávú munkalehetőség.
Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu