Részletes adatok

Várható keresetProjektmenedzser
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseprojektmenedzser
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

ProDSP Technologies Zrt. Projektmenedzser pozícióba keres munkatársat Budapestre.

Miről szól a pozíció, milyen feladatok várnak rád?
– Az ügyfél igényeinek felmérése után megalkotod a rendszertervet és a felső szintű műszaki tartalmat, ebben segítenek neked a szakmai területek kollégái
– Kidolgozod az árajánlatot, elkészíted a projektidőzítést, amit a te feladatod lesz majd betartatni, hogy mindennel időben kész legyünk
– Folyamatosan felügyeled, hogy minden a tervek szerint halad-e és koordinálod a projekten részt vevő kollégákat
– Tartod a kapcsolatot a vevővel és a beszállítókkal
– Összehangolod és nyilvántartod a projektdokumentációt
– Az elkészült terméket az elvárásoknak megfelelően átadod a vevőnek
– Cégen belül visszacsatolsz a résztvevő kollégáknak a projekt teljesítményéről, közösen levonjátok a következtetéseket és együtt örültök a sikernek
– Követed a projekt utóéletét, igény szerint támogatást nyújtasz a vevőnek

Milyen jellegű projekteken dolgozhatsz?
Természetesen nem egyszerre – megtaláljuk azt a területet, amiben a leginkább otthon vagy!
– Gyártósori tesztrendszerek (pl. FCT teszterek, kalibrációs teszterek, EOL teszterek, burn-in teszterek)
– Termékvalidációs és design validációs teszterek
– Kábelszerelvény tervezés és gyártás
– Hardverfejlesztés (firmware, beágyazott eszközök, IoT eszközök)

Mikor érdemes jelentkezned?
– Ha rendelkezel villamos- vagy gépészmérnök végzettséggel, mert a projekteket technikailag is át kell látnod és bátran meg kell hoznod műszaki döntéseket
– Ha tudod vállalni a felelősséget a hatáskörödön belül
– Ha megbízható az angol nyelvtudásod, mert előfordulhat, hogy külföldi partnerekkel kell kommunikálnod

Mi jelent előnyt?
– Ha dolgoztál már projektmenedzserként vagy projektvezetőként
– Ha vezettél már szakmai- vagy projektcsapatot
– Ha a menedzsment mellett a műszaki kihívások is érdekelnek

Amit kínálunk:

• Kedvező bérezés és féléves bónusz
• Rendszeres visszajelzés, igény szerint tréningek a fejlődéshez
• Változatos, innovatív ipari projektekben való részvétel
• Rugalmas időbeosztás, homeoffice lehetőség
• Őszinte és nyitott munkahelyi légkör, ahol számít a véleményed
• Jó hangulatú, progresszív csapat
• Irodai rekreációs lehetőségek

Jelentkezni e-mailen öntéletrajzzal: jobjel0101@gmail.com e-mail címen.