Projektmérnök gyakornok álláshirdetés Székesfehérvár

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseprojektmérnök gyakornok
Munka jellegeDiákmunka
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címirodavp@opuswork.eu
Webcímhttps://opuswork.eu/
Egyéb elérhetőségirodaszfv@opuswork.eu

Bővebb információ

Projektmérnök gyakornok – Szfvár

Projektmérnök gyakornok állásajánlat – Fejér megye Székesfehérvár – álláshirdetés

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező Projektmérnök gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
• Projektmérnökség támogatása;
• Vevői projektek kivitelezésében és nyomon követesében való részvétel;
• Adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:
• Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok nappali tagozaton
• Minimum heti 3 nap vállalása
• Angol nyelvtudás
• Tanulékonyság

Amit kínálunk:
• Releváns szakmai tapasztalat
• Multinacionális környezet
• Versenyképes gyakornoki bérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.