Rakodó segédmunkás álláshirdetés Budapest XVIII.kerület

Részletes adatok

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéserakodó segédmunkás
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVIII.kerület
E-mail címallas@varosgazda18.hu
Egyéb elérhetőségallas@varosgazda18.hu

Bővebb információ

Rakodó segédmunkás kollégát keresünk!

Rakodó segédmunkás állásajánlat – Budapest Budapest XVIII.kerület – álláshirdetés

Társaságunk rakodó pozícióba keres munkavállalót.

Munkakör célja: Társaságunk Logisztikai osztályán belüli segédmunkák, rakodási és pakolási feladatok ellátása.
Feladatok:
• tehergépkocsi vezető kollégák munkájának segítése zöldhulladék, illegális lerakott hulladék elszállításában,
• a rakodási, pakolási, és egyéb anyagmozgatási, feladatok ellátása,
• a logisztikai osztály feladatkörén belül felmerülő egyéb segédmunkás feladatok ellátása.

Elvárások:
• alapfokú végzettség
• önálló, megbízható munkavégzés
• jó állóképesség, teherbírás

Előny:
• B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezés módja: az önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail címre történő megküldésével, „rakodó” tárgy feltüntetésével.