Raktári Kisegítő-Külföldi munka Németország

Várható keresetórabér bruttó + juttatás (munkaóra/munkavégzés nap): € 13.50
Hirdetés jellegeajánlat
OrszágNémetország
Település (külföld)Hodenhagen
E-mail címmunka@silverhand.eu
Egyéb elérhetőségmunka@silverhand.eu

Bővebb információ

Raktári Kisegítő

Külföldi munka ajánlat Németország

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei váltottak jobb munkahelyre. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

Állás: Raktári Kisegítő
Keresett jelentkezők száma: 5-6
Nyelvi szint: német A1/A2 vagy angol
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Németország, Hodenhagen
Feladatok: áruraktározás és -kivonás, komissiózás, üres áruk szortírozása.
Követelmények: fizikailag rugalmas
órabér bruttó + juttatás (munkaóra/munkavégzés nap): € 13.50
Szállás a munkavállaló által fizetett.
Vezetői engedély/autó szükséges: igen, a munkavégzés helyének eléréséhez.