Raktári munka a Michael Kors raktárában, Hollandia. INGYENES MUNKÁBAJÁRÁS.

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktári munka hollandiában
OrszágHollandia
E-mail címhu@universalconsulting.sk
Webcímhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/

Michael Kors a luxuskiegészítők és -ruházat világhírű, díjnyertes tervezője. Michael Kors 1981-ben alapította luxusdivatcégét, és jelenleg számos terméket gyárt Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors és Michael Kors Mens márkanév alatt. Ezek a termékek tartalmaznak kiegészítőket, cipőket, órákat, ékszereket, szemüvegeket és különféle illattermékeket.

Raktári alkalmazottként dolgozni a Michael Kors-nál hosszú távú munkát jelent karrierlehetőségekkel.

Munkakör:

– áruk elkészítése megrendelések alapján
– picking
– packing (csomagolás, a megrendelések ellenőrzése)
– címkézés
– munka kézi szkennerel
– EPT-vel való munka /szükséges az előző tapasztalat/

Munkaidő:

– 2 múszakos munkarend 07:00 – 19:00 között
– kb. 40 óra / hét

Bér:

-11,50€ bruttó/óra
– túlórák 130% = 14,95€/óra
– szombati pótlék 150% = 17,25€/óra
– vasárnapi pótlék 200% = 23€/óra
– heti fizetés
+ 8,33% holiday money

Követelmények:

– előző raktári tapasztalat és jogosítvány előnyt jelent
– megbízhatóság
– rugalmasság
– angol nyelvtudás (B1) szint

Előnyök:

– stabil, hosszú távú munka
– munkábajárás INGYENESEN
– sofőrök napi bónusz 3€
– évente kétszer jelentős kedvezménnyel vásárolhat termékeket
– munka nőknek, férfiaknak, pároknak
– alacsony belépési költségek
– holland munkaszerződés
– szállás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában