Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktárkezelő
MegyeCsongrád-Csanád megye
Település neveÚjszentiván
UtcaSzigeti u. 15.
E-mail címiroda@faktumbutor.hu
Webcímhttps://faktumbutor.hu

Bővebb információ

Raktárkezelő munkatársat keresünk

A Faktum Bútor Kft. újszentiváni telephelyére keresünk raktáros munkatársat!
Elsődleges feladat a raktári tevékenységek gyors és pontos elvégzése.
Olyan embert keresünk, aki alaposan és önállóan végzi a munkáját. Raktárosi tapasztalat előny lehet, azonban a munkakör megtanulható!

Feladatok

• Késztermékek (lapraszerelt gyermekbútorok) rendezett elpakolása, tárolása, szabályos bevételezése, nyilvántartása
• Raktári tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció ellátása
• Üzem ellátása a gyártáshoz szükséges anyagokkal
• Termék, áruk összekészítése, teherautóra rakodása

Elvárás
• Középfokú végzettség
• számítógépkezelői ismeret/gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány
• Jó fizikum, nagy munkabírás
• Tanulékonyság

Előny

• Raktárosi tapasztalat
• Targoncavezetői engedély és gyakorlat

Munkavégzés helye Újszentiván (Szeged-Szőregtől 1-2 km)
Munkaidő főállás

Jelentkezni az iroda@faktumbutor.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal és a betölteni kívánt munkakör megjelölésével lehet.