Raktáros álláshirdetés Debrecen

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktáros
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címiroda@unique-talent.hu
Egyéb elérhetőségiroda@unique-talent.hu

Bővebb információ

Raktáros

Raktáros állásajánlat – Hajdú-Bihar megye Debrecen – álláshirdetés

Debreceni munkahelyre keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát raktáros munkakörbe.
Szükséges :
– Fémipari területen szerzett tapasztalat
– Targoncás jogosítvány
Amit kínálunk:
– 1 műszakos munkarend;
– 8 órás munkavégzés;
– 8 órás bejelentett jogviszony;
– hosszú távú munkalehetőség;
– vidékről történő bejárás esetén utazási költségtérítés.
Feladatkör:
– a gépgyártáshoz, termeléshez szükséges gépészeti termékekkel raktározási, anyagmozgatási, leltározási, komissiózási, targoncázási feladatok végzése;
– a raktárból kimenő és oda beérkező anyagok gépi-kézi szállítása, szakszerű elhelyezése és nyilvántartása, szállítólevelek egyeztetése, raktárközi mozgások generálása;
– áruátvétel-árukiadás
Jelentkezni lehet FB oldalunkon, szakmai önéletrajzzal az iroda@unique-talent.hu e-mail címen vagy a 20/320-5229 telefonszámon