Raktáros-anyagbeszerző munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktáros-anyagbeszerző
MegyeBudapest
Település neveBudapest XV.kerület
E-mail címallas@pgelektrobau.hu

Raktáros-anyagbeszerző munkakörbe elektromos kivitelezéssel foglalkozó cég munkatársat keres.

Dinamikusan fejlődő cégünk, a P&G ELEKTROBAU Kft. több mint 13 éve foglalkozik elektromos kivitelezéssel, Budapest egész területén.

Főbb feladatok, munkák:
• Érkező áruk és anyagok átvétele, mozgatása
• Leltározási feladatok ellátása, folyamatos leltárkövetés, rendszerezés
• Anyagbeszerzés
• A megrendelt áruk kiszállítása a kivitelezés helyszínére
• Kiszállítások ütemezése, szervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• B kategóriás jogosítvány
• Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
• Problémamegoldó képesség
• Terhelhetőség, rugalmasság, jó fizikai munkabírás
• Alapvető számítógépes ismeretek
• Csapatban való együttműködés
• Műszaki orientáció
• 1-3 éves releváns, gyakorlati tapasztalat
• Villanyszerelő anyagok ismerete

Amit kínálunk:
• Stabil, megbízható vállalati háttér, dinamikus csapat
• Versenyképes fizetés, megegyezès szerint

Munkavégzés helye: Budapest, XV. Kerület

Amennyiben érdekli Önt a fenti pozíció, kérem küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az allas@pgelektrobau.hu e-mail címre. Ezen dokumentumok hiányában a pályázatot nem tudjuk figyelembe venni.