Raktáros munkatársat keresünk

Részletes adatok

Várható kereset280000-300000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktáros
MegyeBudapest
Település neveBudapest X.kerület
UtcaFogadó utca 4.
E-mail címallas@ebhinvest.hu
Webcímhttps://ebhinvest.hu/

Bővebb információ

Raktáros kollégákat keresünk

Feladatok
– Beépítésre kerülő építési anyagok raktározása, bevételezése, kiadása az építéshelyszínen
– A raktárban lévő készletek nyilvántartása, ügyintézése
– Kiadásra előírt anyagok összekészítése, kiadása
– A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása, az ott tárolt anyagok állagmegóvása
– A beérkező anyagok számláinak ellenőrzése
– Kézi és gépi anyagmozgatás
– Leltározási rend kidolgozása, leltározás

Elvárások
– Középfokú – és / vagy logisztikus végzettség
– Építési anyagok ismerete
– Nehézgépkezelői, targoncavezetői jogosítvány (előny JCB tapasztalat)
– Raktározásban szerzett legalább 3 év tapasztalat
– Valamely készlet nyilvántartó program ismerete
– Informatikai ismeretek : MS Excel, Outlook felhasználói szintű használata
– Precizitás, megbízhatóság
– Önálló munkavégzés

Előnyök:
– Építőipari anyagok ismerete
– Szakmai tapasztalat
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Önálló munkavégzés, megbízhatóság
– Jó problémamegoldó képesség
– Pályakezdők, nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:
– Budapest

Amit kínálunk:
– munkába járás támogatása
– bejelentett munkaviszony
– dinamikus, rugalmas, fiatalos csapat

Önéletrajzát az allas@ebhinvest.hu email címre várjuk.