Raktáros targoncavezető állás hosszútávon Budapesten

Részletes adatok

Várható kereset280.000 Ft.
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéserakáros, targoncavezető
MegyeBudapest
Település neveBudapest IX.kerület
UtcaGubacsi út
E-mail címinfo@sutura.hu
Webcímhttps://sutura.hu/

Egészségügyi termékek nagykereskedelmével foglalkozó, IX. kerületi cég keresi leendő kollégáját, raktáros-targoncavezető munkakörbe azonnali kezdéssel.

Mit várunk a leendő csapattagunktól?
– Középfokú (érettségi) vagy szakirányú (OKJ) végzettség
– B kategóriás vezetői engedély
– Azonos munkakörben szerzett minimum 1-éves tapasztalat
– Targonca vezetői OKJ-s képesítés és jártasság
– Önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság, precizitás
– Jó teherbíró képesség

Milyen feladatokra számíthat az új csapattag?
– Beérkező áru kamionról/teherautóról való lerakodása, betárolása és a raktár területén történő megfelelő elhelyezése; raktár területén belüli anyagmozgatás
– Kimenő áruk összekészítése és felrakodása
– Raktárosok és raktárvezető kollégák és eseti jelleggel a sofőrök munkájának aktív támogatása az áruk összekészítése / felrakodása és kiszállítása során

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– 1-3 éves azonos munkakörben (raktáros, targoncavezető, anyagmozgató) szerzett tapasztalat
– Agilitás

Amiért érdemes minket választanod és amit kínálunk:
– versenyképes induló bérezést (havi bruttó 420.000 Ft-tól), a próbaidő lejártát követően pedig egyéb béren kívüli juttatást (Cafeteria OTP Szép kártya)
– Stabilitást és hosszútávú, teljes mértékben bejelentett munkalehetőséget
– Kiszámítható munkarendet: heti 40 óra (Hétfőtől-Péntekig)
– Hétvégén sosem dolgozunk.

Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését a fényképpel és bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzokat az info@sutura.hu címre várjuk.